9GAG Video İndirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza 9gag videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com, 9GAG MP4 videoları ve MP3 dosyalarını indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir web aracıdır. Herhangi bir mobil cihazda, tablette ve bilgisayarda kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

9GAG Video İndirici

Çevrimiçi 9GAG videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza

kaydedin 9gag.com, videoları çevrimiçi izlemek için en iyi yerdir. Temel olarak videoları yüklemek, paylaşmak ve izlemek için harika bir platform sağlar, ancak bunları indirmenin dışında. 9GAG’da o kadar akılda kalıcı ve ilgi çekici bir videoyu beğendiğinizi hissettiğinizde, tekrar tekrar izlemek istersiniz.

Ancak silineceğinden veya verilerinizin kısıtlanacağından korkuyorsunuz, bu nedenle izlemek istediğinizde 9gag.com’a geri dönemezsiniz. Bu 9gag videosunu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilmek için çevrimdışına kaydetmek istiyorsunuz. Ardından, çevrimiçi videoları bilgisayarınıza kaydetmek için bu 9GAG video indiricisini kullanın.

9GAG Videolarını Çeşitli Formatlarda

İndirin Favori videolarınızı 9gag.com’da MP4 veya MP3 gibi istediğiniz herhangi bir formatta indirin. Bu sitenin yardımıyla çevrimiçi video kaynaklarını istediğiniz formatta akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

9GAG Video İndirici

9GAG videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir video 9GAG indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir.

Hakkında 9GAG

9GAG kullanıcılarının harici sosyal medya web sitelerinden kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği veya diğer içerikleri yüklemelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan, Hong Kong merkezli bir çevrimiçi platform ve sosyal medya web sitesidir.

9GAG, kullanıcıların memler, kısa videolar veya düz resimler arasında durmadan gezinmesine veya resimlere yorum yapma veya kendi resimlerini yükleme (veya bağlantı kurma) ayrıcalığı için bir e-posta adresiyle kaydolmalarına olanak tanır.

Kuruluş: 2008, Hong Kong

Merkez: Tsuen Wan, Hong Kong

Kurucular: Ray Chan, Chris Chan, Brian Yu, Marco Fung, Derek Chan

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster