Imgur Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Imgur videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Imgur da dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Imgur’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Imgur Video Indirici

Çevrimiçi Imgur videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Imgur Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Imgur web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Imgur Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Imgur video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Imgur’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Imgur video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Çeşitli Formatlarda Imgur Videolarını İndirin

Temelde Imgur ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Imgur videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Imgur Video İndirici

Imgur videolarını herhangi bir hız sınırı olmadan ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Imgur videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Imgur video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Imgur hakkında

Imgur, 2009 yılında Alan Schaaf tarafından kurulan, sosyal dedikoduya odaklanan bir Amerikan çevrimiçi görüntü paylaşım ve görüntü barındırma hizmetidir. Hizmet, özellikle Reddit’te yayınlananlar olmak üzere viral görüntülere ve memlere ev sahipliği yapmıştır.

Kurucu: Alan Schaaf
Kuruluş: 2009
Merkez: San Francisco, California, Amerika Birleşik Devletleri
URL: Imgur

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster