Akıllı TV Video İndirici

Akıllı TV Videolarını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com, Akilli TV videolarını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir web aracıdır. Herhangi bir mobil cihazda, tablette ve bilgisayarda kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Akıllı TV Video İndirici

Çevrimiçi Akıllı TV videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Akıllı TV, çevrimiçi video izlemek için en iyi yerlerden biridir. Temel olarak videoları yüklemek, paylaşmak ve izlemek için harika bir platform sağlar, ancak bunları indirmenin dışında. Akilli TV’de ne zaman harika bir video izleseniz, her zaman onu kaydetmeyi düşünürsünüz ancak web sitesi buna izin vermez çünkü trafik kaybetmelerine neden olur.

Şimdi aramanızı videoyu indirebileceğiniz yerden başlatmanız gerekiyor. Ardından, tek bir tıklamayı bekleyen reklamlarla dolu bir spam sitesi bulacaksınız. Bu benim de başıma geliyordu ve bu yüzden bu siteyi yarattık, böylece sadece ben değil herkes bu popüler siteden veya uygulamadan tek bir tıklamayla videoları güvenli bir şekilde indirebilir.

Akıllı TV Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

En sevdiğiniz videoları MP4 veya MP3 gibi istediğiniz formatta Akilli TV’ye indirin. Bu sitenin yardımıyla çevrimiçi video kaynaklarını istediğiniz formatta akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Akillitv videolarını ücretsiz indirmek için araçlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Social Video Downloader ile Akillitv videolarını ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz. Videoları indirmek için bu kolay adımları izleyin.

Akıllı TV Video İndirici

Akili’nin web sitesini ziyaret edin ve ardından en sevdiğiniz videolara göz atın. Video URL’sini kopyalayın ve video URL’sini indirilebilir çubuğa yapıştırın. Bundan sonra, indirme düğmesi simgesine tıklayın. Şimdi video formatınızı seçin (ör. 720p, 360p, Ses, HD vb.) Videolarınız masaüstünüze veya mobil cihazlarınıza kaydedilecektir.

Akilli TV Hakkında

Aralık 2006 tarihinde kullanıma sunulan AkıllıTV, milyonlarca kullanıcının orijinal olarak oluşturulmuş videoları keşfetmelerini, izlemelerini ve paylaşmalarını sağlar. AkıllıTV; kullanıcılara bağlantı kurmaları, bilgi vermeleri ve dünyadaki diğer kullanıcılara ilham kaynağı olmaları için bir paylaşım ağı desteği sağlıyor ve orijinal içerik oluşturucularla büyük ve küçük çaptaki reklamverenler için bir dağıtım platformu işlevi görüyor. AkıllıTV, bir TTM Telekom şirketidir

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster