Izlesene Video Indirici

Izlesene videolarını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde İzlesene de dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak İzlesene’den video ve ses indirebilirsiniz.

Izlesene Video Indirici

Çevrimiçi Izlesene videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

İzlesene Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araç ile İzlesene web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. İzlesene Videolarını HD kalitesinde ücretsiz kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Izlesene video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Izlesene’den çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işleyecektir, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Izlesene video indirici ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

İzlesene Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temelde İzlesene ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Izlesene videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

İzleşe Video İndirici

İzlesene videolarını herhangi bir hız sınırı olmadan ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Izlesene videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayıp kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Izlesene video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Izleşene Hakkında

2007 Altın Örümcek Web Ödülleri’nde içerik paylaşım dalında birinci olarak Altın Örümcek ödülü sahibi olan İzlesene.com,  Türkiye’den en çok ziyaret. web sitesidir. İzlesene.com’u günde ortalama 633 bin tekil ziyaretçi ziyaret etmekte ve siteye günde yaklaşık 1700 yeni video eklenmektedir.

Sahip:Nokta
URL:İzlesene.com
Slogan:Türkiye’nin Video Paylaşım Sitesi
Ticari?Evet
Site türü:Video barındırma
Kayıt:Video paylaşabilmek için
Kullanılabilir dil:Türkçe
Başlama tarihi:2006
Geçerli durum:Aktif
Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster