TED Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza TED videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde TED de dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden çok siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak TED’den video ve ses indirebilirsiniz.

TED Video Indirici

Çevrimiçi TED videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

TED videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla TED web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. TED Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu TED video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını TED’den çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işleyecektir, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu TED video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

TED Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, TED ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

TED videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

TED Video İndirici

TED videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir TED videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu TED video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

TED hakkında

TED Conferences, LLC, “yayılmaya değer fikirler” sloganı altında ücretsiz olarak dağıtılmak üzere çevrimiçi konuşmalar yayınlayan bir Amerikan-Kanada medya kuruluşudur. TED, Şubat 1984’te bir konferans olarak Harry Marks ile birlikte kuran Richard Saul Wurman tarafından tasarlandı. 1990 yılından beri her yıl düzenlenmektedir.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster