BluTV Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza BluTV videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde BluTV dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak BluTV’den video ve ses indirebilirsiniz.

BluTV Video Indirici

Çevrimiçi BluTV videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

BluTV Videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla BluTV web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. BluTV Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. Mümkünse ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu BluTV video indiricisini arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını BluTV’den çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bununla, internet bağlantısı olmadan her zaman ve her yerde çevrimdışı olarak videoları oynatabilirsiniz.

BluTV Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak BluTV’den farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

BluTV videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

BluTV Video İndirici

Öncelikle BluTV’ye gidin ve kaydetmek istediğiniz videoyu seçin. CTRL + C gibi bir kısayol kullanabilir veya URL’ye sağ tıklayıp Kopyala’yı seçebilirsiniz. Şimdi web sitemizi ziyaret edin ve açın. Az önce kopyaladığınız URL’yi yapıştırın ve ardından gönder’i tıklayın. Araç şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

BluTV hakkında

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlar üzerinden erişilebilen uygulama, canlı televizyon yayınlarının yanı sıra film, dizi, spor, yaşam ve yetişkin türlerinde yerli ve yabancı içerikler sunmaktadır. 19 Ocak 2021 tarihinde Discovery BluTV’nin %35 hissesini satın aldı.


SahipDoğan Holding
OluşturanAydın Doğan
URLblutv.com
SloganTürkiye’nin İnternet Televizyonu
Ticari?Evet
KayıtGerekli
Kullanılabilir dilTürkçe
Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster