Ifunny Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza komik videolar indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com, temel olarak, telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden IFunny dahil olmak üzere video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Sadece yukarıdaki giriş formuna video URL’sini yapıştırarak IFunny’den video ve ses indirebilirsiniz.

Ifunny Video Indirici

Çevrimiçi IFunny videoları Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

IFunny Videolar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada, bu araçla Iuminous web sitesindeki videoları kolayca indirebilirsiniz. IFunny Videoları HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve mümkünse bu IFunny video indiriciyi arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını IFunny’ten çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işleyecektir, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu IFunny video indirici ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Çeşitli Formatlarda IFunny Videolar İndirin

Temel olarak, birden fazla siteden Icoding ile birlikte farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Bu basit ama etkili adımları takip ederek herhangi bir güçlük çekmeden akıllı telefonunuza İFunny videolar indirin.

IFunny Video İndirici

Herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak İFunny videoları indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. IFunny bir video indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu IFunny video indirici şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Hakkında IFunny

iFunny, Kıbrıs merkezli FunCorp tarafından geliştirilen ve kullanıcıları tarafından gönderilen resim, video ve animasyonlu GIF’lerden oluşan, Rus mizah tabanlı bir web sitesi ve mobil uygulamadır. Sitenin mobil versiyonu bir zamanlar yerleşik bir meme oluşturma aracı içeriyordu. Uygulama kendisini “internetteki mem severler ve viral memler için bir topluluk” olarak tanımlıyor.

Geliştiriciler: iFunny Inc., FunCorp, Okrujnost
İlk sürüm: 26 Nisan 2011
Şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Portekizce
Tür: Mizah
Web sitesi: https://i Funny.co/

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster