Pinterest Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Pinterest videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Pinterest dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Pinterest’ten video ve ses indirebilirsiniz.

Pinterest Video Indirici

Çevrimiçi Pinterest videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Pinterest Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Pinterest web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Pinterest Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. Mümkünse ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Pinterest video indiricisini arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Pinterest’ten çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Pinterest video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Pinterest Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temelde Pinterest ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Pinterest videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Pinterest Video İndirici

Pinterest videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Pinterest videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Pinterest video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Pinterest hakkında

Pinterest, görselleri kullanarak internette ve daha küçük ölçekte, hareketli GIF’ler ve video panoları biçimindeki hareketli GIF’ler ve videolar kullanarak bilgilerin kaydedilmesini ve keşfedilmesini sağlamak için tasarlanmış bir resim paylaşım ve sosyal medya hizmetidir.

Lansman tarihi: Ocak 2010
Site türü: Sosyal ağ hizmeti
Çalışan sayısı: 3.225 (2021)
Merkez: San Francisco, California, ABD
Kuruluş: Aralık 2009
Kurucular: Paul Sciarra, Evan Sharp, Ben Silbermann

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster