Dailymotion Video Indirici

Dailymotion videolarını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Dailymotion dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Dailymotion’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Dailymotion Video Indirici

Çevrimiçi Dailymotion videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Dailymotion Videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Dailymotion web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Dailymotion Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. Mümkünse ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Dailymotion video indiricisini arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Dailymotion’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bununla, internet bağlantısı olmadan her zaman ve her yerde çevrimdışı olarak videoları oynatabilirsiniz.

Dailymotion Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak Dailymotion ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Dailymotion videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Dailymotion Video İndirici

Dailymotion videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Dailymotion videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Araç şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Dailymotion Hakkında

Dailymotion Vivendi’nin sahibi olduğu bir Fransız video paylaşım teknolojisi platformudur. Kuzey Amerika lansman ortakları Vice Media, Bloomberg ve Hearst Digital Media’yı içeriyordu. Dailymotion dünya çapında 183 dilde ve yerel ana sayfalar ve yerel içerik içeren 43 yerelleştirilmiş sürümde mevcuttur.

CEO: Maxime Saada
Merkez: Paris, Fransa
Kuruluş: 15 Mart 2005
Çalışan sayısı: 330
Ana kuruluş: Vivendi
Kurucular: Benjamin Bejbaum, Olivier Poitrey
Bağlı kuruluşlar: Jilion SA, Dailymotion, Inc.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster