LinkedIn Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza LinkedIn videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde LinkedIn dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden çok siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak LinkedIn’den video ve ses indirebilirsiniz.

LinkedIn Video Indirici

Çevrimiçi LinkedIn videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

LinkedIn Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla LinkedIn web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. LinkedIn Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu LinkedIn video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını LinkedIn’den çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu LinkedIn video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

LinkedIn Videolarını Çeşitli Biçimlerde İndirin

Temel olarak, LinkedIn ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

LinkedIn videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

LinkedIn Video İndirici

LinkedIn videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. LinkedIn videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu LinkedIn video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

LinkedIn hakkında

LinkedIn web siteleri ve mobil uygulamalar aracılığıyla çalışan bir Amerikan iş ve istihdam odaklı çevrimiçi hizmettir. 5 Mayıs 2003’te başlatılan platform, öncelikle profesyonel ağ oluşturma ve kariyer gelişimi için kullanılıyor ve iş arayanların özgeçmişlerini göndermelerine ve işverenlerin iş ilanı göndermelerine olanak tanıyor.

Kuruluş: 2002, Mountain View, California, Amerika Birleşik Devletleri
Merkez: Sunnyvale, California, Amerika Birleşik Devletleri
Kurucular: Reid Hoffman, Jean-Luc Vaillant, Konstantin Guericke, Eric Ly, Allen Blue
Ana kuruluş: Microsoft Corporation

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster