Mixcloud Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Mixcloud videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Mixcloud dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Mixcloud’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Mixcloud Video Indirici

Çevrimiçi Mixcloud videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Mixcloud Videos’u indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Mixcloud web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Mixcloud Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. Mümkünse ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Mixcloud video indiricisini arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Mixcloud’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Mixcloud video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Mixcloud Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Mixcloud ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Mixcloud videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Mixcloud Video İndirici

Herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak Mixcloud videolarını indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Mixcloud videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu Mixcloud video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Mixcloud hakkında

Mixcloud, kayıtlı kullanıcıları tarafından kitle kaynaklı olarak sağlanan radyo programlarının, DJ karışımlarının ve podcast’lerin dinlenmesine ve dağıtılmasına izin veren popüler bir İngiliz çevrimiçi müzik akışı hizmetidir.
Kuruluş: 2008
Kurucular: Mat Clayton, Nikhil Shah, Nico Perez, Sam Cooke
İş türü: Şahıs şirketi

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster