Vimeo Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Vimeo videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Vimeo dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden çok siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Vimeo’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Vimeo Video Indirici

Çevrimiçi Vimeo videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Vimeo videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Vimeo web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Vimeo Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Vimeo video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Vimeo’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Vimeo video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Vimeo Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Vimeo ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Vimeo videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Vimeo Video İndirici

Vimeo videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Vimeo videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Vimeo video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Vimeo Hakkında

Vimeo, merkezi New York’ta bulunan bir Amerikan video barındırma, paylaşım ve hizmet platformu sağlayıcısıdır. Vimeo, bir dizi cihaz arasında yüksek tanımlı video dağıtımına odaklanır. Vimeo’nun iş modeli, bir hizmet olarak yazılımdır.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster