Flickr Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Flickr videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden Flickr dahil olmak üzere video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Flickr’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Flickr Video Indirici

Çevrimiçi Flickr videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Flickr Videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Flickr web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Flickr Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net kullanmalı ve bu Flickr video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Flickr’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Flickr video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Flickr Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Flickr ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Flickr videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Flickr Video İndirici

Flickr videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Flickr videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Flickr video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Flickr hakkında

Flickr Kanada’da kurulmuş ve merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir Amerikan resim barındırma ve video barındırma hizmetinin yanı sıra çevrimiçi bir topluluktur. Ludicorp tarafından 2004 yılında oluşturuldu ve amatör ve profesyonel fotoğrafçıların yüksek çözünürlüklü fotoğrafları barındırmasının popüler bir yoluydu.

Yazıldığı dil: PHP/Java/JavaScript
Lansman tarihi: 10 Şubat 2004
Kuruluş: Vancouver, British Columbia, Kanada, 2004
Merkez: San Francisco, California, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ
Sahibi: SmugMug, Inc.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster