Tumblr Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Tumblr videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Tumblr dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Tumblr’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Tumblr Video Indirici

Çevrimiçi Tumblr videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Tumblr videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Tumblr web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Tumblr Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Tumblr video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Tumblr’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Tumblr video indirici ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Tumblr Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Tumblr ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Tumblr videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Tumblr Video İndirici

Tumblr videolarını herhangi bir hız sınırı olmadan ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Tumblr videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu Tumblr video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Tumblr hakkında

Tumblr 2007 yılında David Karp tarafından kurulan ve şu anda Automattic’e ait olan bir Amerikan mikroblog ve sosyal ağ sitesidir. Hizmet, kullanıcıların multimedya ve diğer içerikleri kısa biçimli bir bloga göndermelerine olanak tanır. Kullanıcılar diğer kullanıcıların bloglarını takip edebilir. Blogcular ayrıca bloglarını özel yapabilirler.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster