Mashable Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Mashable videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde telefonunuzda ve bilgisayarınızda Mashable dahil olmak üzere birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Mashable’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Mashable Video Indirici

Çevrimiçi Mashable videoları Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Mashable Videolar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Mashable web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Mashable Videoları HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Mashable video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Mashable’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Mashable video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Mashable Videoları Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Mashable ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Mashable videoları sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Mashable Video İndirici

Mashable videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Mashable videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu Mashable video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Mashable Hakkında

Mashable, 2005 yılında Pete Cashmore tarafından kurulan bir dijital medya platformu, haber sitesi ve eğlence şirketidir.
Kurucu: Pete Cashmore
Kuruluş: 19 Temmuz 2005, Aberdeen, UK
CEO: Pete Cashmore (Tem 2005)
Merkez: New York, New York, USA

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster