Facebook Video Indirici

[wsmd_downloader]
crossorigin="anonymous">

Facebook videolarını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Facebook dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Facebook’tan video ve ses indirebilirsiniz.

Facebook Video Indirici

Çevrimiçi Facebook videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Facebook Videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada, bu araçla Facebook web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Facebook Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Facebook video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Facebook’tan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Facebook video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Facebook Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Facebook ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Facebook videolarını herhangi bir güçlük çekmeden akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Facebook Video Indirici

Facebook videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Facebook videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Araç şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Facebook hakkında

Meta olarak iş yapan ve eski adı Facebook, Inc. ve The Facebook, Inc. olan Meta Platforms, Inc., Menlo Park, California merkezli bir Amerikan çok uluslu teknoloji holdingidir. Şirket, diğer ürün ve hizmetlerin yanı sıra Facebook, Instagram ve WhatsApp’a sahiptir.

URL: Facebook
Kuruluş: Şubat 2004, Cambridge, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
CEO: Mark Zuckerberg
Merkez: Menlo Park, California, Amerika Birleşik Devletleri
Gelir: 85,96 milyar ABD Doları (2020) Facebook 39,3 milyar ABD Doları net kâr elde etti (2021’de)
CFO: David Wehner
Kurucular: Mark Zuckerberg, Andrew McCollum, Eduardo Saverin, Dustin Moskovitz, Chris Hughes.

Blog Yazıları

Daha fazla göster