Likee Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Likee videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Likee dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Likee’den video ve ses indirebilirsiniz.

Likee Video Indirici

Çevrimiçi Likee videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Likee Videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Likee web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Likee Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Likee video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Likee’den çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Likee video indiricisiyle, internet bağlantısı olmadan videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Likee Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Likee ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Herhangi bir güçlük çekmeden Likee videolarını akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Video İndiriciyi Likee

Likee videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Likee videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu Likee video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Likee Hakkında

Likee iOS ve Android işletim sistemleri için kullanılabilen bir kısa video oluşturma ve paylaşma uygulamasıdır. Ana şirketi NASDAQ’da işlem gören Çinli bir firma olan JOYY Inc. olan Singapurlu teknoloji firması BIGO Technology’ye aittir. Likee’nin kurucusu, daha önce JOYY için çalışan Singapurlu girişimci Jason Hu’dur.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster