Blogger Video Indirici

Blogger videolarını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Blogger dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden çok siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Blogger’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Blogger Video Indirici

Çevrimiçi Blogger videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Blogger Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada, bu araçla Blogger web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Blogger Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. Mümkünse ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu aracı sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Blogger’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bununla, internet bağlantısı olmadan her zaman ve her yerde çevrimdışı olarak videoları oynatabilirsiniz.

Blogger Videolarını Çeşitli Biçimlerde İndirin

Temel olarak, Blogger’dan farklı biçimlerde video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Blogger videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Blogger Video İndiricisi

Blogger videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir video Blogger’ı indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Araç şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Blogger Hakkında

Blogger, zaman damgalı girişlerle çok kullanıcılı bloglar sağlayan bir Amerikan çevrimiçi içerik yönetim sistemidir. Pyra Labs, bunu 2003 yılında Google tarafından satın alınmadan önce geliştirdi. Google, blogspot.com‘un bir alt etki alanı üzerinden erişilebilen blogları barındırıyor.

URL: Blogger.com
Yazılı: Python
Lansman: 23 Ağustos 1999
Sahip: Google

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster