YouTube Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Youtube videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Youtube dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Youtube’dan video ve ses indirebilirsiniz.

YouTube Video Indirici

Çevrimiçi videoları Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Youtube videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Youtube web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Youtube Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Youtube video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Youtube’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Youtube video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Videoları Çeşitli Formatlarda İndirin

Temelde YouTube ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

YouTube videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

YouTube Video Indirici

YouTube videolarını herhangi bir hız sınırı olmadan ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir YouTube videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu YouTube video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

YouTube hakkında

YouTube merkezi San Bruno, California’da bulunan bir Amerikan çevrimiçi video paylaşım ve sosyal medya platformudur. 14 Şubat 2005’te Steve Chen, Chad Hurley ve Jawed Karim tarafından başlatıldı. Şu anda Google’a aittir ve Google Arama’dan sonra en çok ziyaret edilen ikinci web sitesidir.

Kuruluş: 14 Şubat 2005, San Mateo, California, Amerika Birleşik Devletleri
Sahibi: Alphabet, Inc.
Merkez: San Bruno, California, Amerika Birleşik Devletleri
Ebeveyn: Google LLC (2006–günümüz)
Reklam: Google AdSense
Kurucular: Jawed Karim, Chad Hurley, Steve Chen

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster