BuzzFeed Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza BuzzFeed videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde telefonunuzdaki ve BuzzFeed dahil olmak üzere bilgisayarınızdaki birden çok siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak BuzzFeed’den video ve ses indirebilirsiniz.

BuzzFeed Video Indirici

Çevrimiçi BuzzFeed videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

BuzzFeed Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada, bu araçla BuzzFeed web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. BuzzFeed Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu BuzzFeed video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını BuzzFeed’den çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bununla, internet bağlantısı olmadan her zaman ve her yerde çevrimdışı olarak videoları oynatabilirsiniz.

BuzzFeed Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, BuzzFeed ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

BuzzFeed videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

BuzzFeed Video İndirici

BuzzFeed videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir BuzzFeed videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Araç şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

BuzzFeed hakkında

BuzzFeed Inc., dijital medyaya odaklanan bir Amerikan İnternet medyası, haber ve eğlence şirketidir. New York’ta bulunan BuzzFeed, 2006 yılında Jonah Peretti ve John S. Johnson III tarafından viral içeriği izlemeye odaklanmak için kuruldu.

CEO: Jonah Peretti
Kuruluş: 1 Kasım 2006.
Merkez: New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Çalışan sayısı: 1.700 (Aralık 2017)
Bağlı Kuruluşlar: HuffPost; Karmaşık Ağlar
Kurucular: Jonah Peretti, John Seward Johnson III

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster