Kickstarter Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Kickstarter videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Kickstarter dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Kickstarter’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Kickstarter Video Indirici

Çevrimiçi Kickstarter videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Kickstarter Videolarını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buradan bu araçla Kickstarter web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Kickstarter Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. Mümkünse ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Kickstarter video indiricisini arkadaşlarınızla sosyal medyada paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Kickstarter’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işleyecektir, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Kickstarter video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Kickstarter Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temel olarak, Kickstarter ile birlikte birden fazla siteden farklı formatlarda video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Kickstarter videolarını sorunsuz bir şekilde akıllı telefonunuza indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Kickstarter Video İndirici

Kickstarter videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Kickstarter videosu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Kickstarter video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun biçimini ve kalitesini seçin.

Kickstarter hakkında

Kickstarter, Brooklyn, New York merkezli, yaratıcılığa odaklanan küresel bir kitle fonlaması platformunu sürdüren bir Amerikan kamu yararı kuruluşudur. Şirketin belirtilen misyonu “yaratıcı projelerin hayata geçirilmesine yardımcı olmak”.
URL: kickstarter.com
CEO: Aziz Hasan (2019)
Kuruluş: 28 Nisan 2009
Merkez: Brooklyn, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Kurucular: Perry Chen, Yancey Strickler, Charles Adler

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster