Periscope Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Periscope videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Periscope dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden fazla siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Periscope’tan video ve ses indirebilirsiniz.

Periscope Video Indirici

Çevrimiçi Periscope videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Periskop Videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Periscope web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Periscope Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Periscope video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Periscope’tan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işleyecektir, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Periscope video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Periskop Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temelde Periscope ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Periscope videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Periskop Video İndirici

Periscope videolarını herhangi bir hız sınırı olmaksızın ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Scope videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalamanız ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırmanız yeterlidir. Bu Periscope video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Periskop Hakkında

Periscope, Kayvon Beykpour ve Joe Bernstein tarafından geliştirilen ve Mart 2015’te piyasaya sürülmeden önce Twitter, Inc. tarafından satın alınan Android ve iOS için bir Amerikan canlı video akışı uygulamasıydı. yüksek bakım maliyetleri.
İlk çıkış tarihi: 26 Mart 2015
Geliştirici(ler): Twitter, Inc.
İşletim sistemi: iOS, tvOS, Android
Programlama dili: Git

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster