Twitter Video Indirici

Telefonunuza veya bilgisayarınıza Twitter videoları indirmek ister misiniz? ytvideoindirici.com temelde Twitter dahil olmak üzere telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki birden çok siteden video indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indirme aracıdır. Video URL’sini yukarıdaki giriş formuna yapıştırarak Twitter’dan video ve ses indirebilirsiniz.

Twitter Video Indirici

Çevrimiçi Twitter videolarını Telefonunuza veya Bilgisayarınıza kaydedin

Twitter videoları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada bu araçla Twitter web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz. Twitter Videolarını HD kalitesinde ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz. ytvideoinder.net’i kullanmalı ve bu Twitter video indiricisini mümkünse sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Yapıştırılan İndirme, video dosyasını Twitter’dan çıkarmak için girdiğiniz URL’yi otomatik olarak işler, böylece indirilebilir ve cihazınıza çevrimdışı olarak kaydedilebilir. Bu Twitter video indiricisi ile videoları internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Twitter Videolarını Çeşitli Formatlarda İndirin

Temelde Twitter ile birlikte farklı formatlarda birden fazla siteden video ve ses indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir video indiricisidir.

Twitter videolarını akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirmek için bu basit ama etkili adımları izleyin.

Twitter Video İndirici

Herhangi bir hız sınırı olmaksızın Twitter videolarını ücretsiz olarak indirin ve kaydedin. Sadece bağlantıyı yapıştırın ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bir Twitter videosunu indirmek için video bağlantısını kopyalayın ve ardından kopyalanan URL’yi yukarıdaki URL alanına yapıştırın. Bu Twitter video indiricisi şimdi bilgileri gösterecek, bu yüzden birkaç saniye sabırlı olun. Kaydetmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini seçin.

Twitter hakkında

Twitter San Francisco, California merkezli bir Amerikan iletişim şirketidir. Şirket, mikroblog ve sosyal ağ hizmeti Twitter’ı işletmektedir. Daha önce Vine kısa video uygulamasını ve Periscope canlı yayın hizmetini çalıştırıyordu.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz video indirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Blog Yazıları

Daha fazla göster